O nás

Pacientmi najlepšie hodnotená súkromná zubná ambulancia v Bratislave | Dental Centrum NIVY

Vítame vás v Dental Centrum NIVY

Moderná stomatologická klinika v srdci Bratislavy, kde kvalita ošetrenia a komfort našich klientov predstavujú naše najvyššie priority. Vyberte si špecialistov, ktorých práca za sebou necháva množstvo spokojných pacientov. Zažite novú úroveň poskytovania zdravotnej starostlivosti za pomoci tých najmodernejších technológii, ktoré urobia váš úsmev očarujúcim a nezabudnuteľným.

Ak ešte stále váhate nad návštevou zubného lekára, tak práve teraz nastal ten správny čas urobiť prvý krok k vášmu dokonalému úsmevu! Splníme aj najnáročnejšie požiadavky klientov, o čom svedčia i výnimočné recenzie našich spokojných zákazníkov. Zdravý úsmev nikdy nevyjde z módy, a preto spravte svojou návštevou v našej klinike krok k novému sebavedomiu.

O nás | Zubná ambulancia v Bratislave | Dental Centrum NIVY

Rodinná firma s poslaním

Dental Centrum NIVY vzniklo začiatkom roka 2015 zmenou vo vedení pracoviska pôvodných zubných ambulancií. Na tejto adrese fungujú ambulancie už vyše 20 rokov a naším poslaním je aj naďalej poskytovať nadštandardnú starostlivosť o váš zdravý úsmev. Sme rodinná firma, ktorá vás prekvapí príjemnou atmosférou. Poskytujeme komplexné služby v oblasti zubnej starostlivosti počnúc bežnými prehliadkami až po pokročilé metódy dentálnej hygieny, zubnej chirurgie, zubnej pohotovosti a iných služieb, ktoré zabezpečia, aby ste sa v dave nestratili.

Pacientmi najlepšie hodnotená zubná ambulancia v Bratislave

Laura PartikovaLaura Partikova
13:05 25 May 23
Mam panicky strach zo zubarov (kvoli zlej skusenosti z detstva) cize do kliniky na odstranenie spodnej osmicky som prisla s placom. Dievcata na recepcii boli velmi mile, takisto pan Dr. Novák bol skvely. Vysvetlil mi zakrok, pichol mi injekciu (z ktorej som mala takisto strach) uplne bez bolesti a osmicka bola vonku do 20 minut. Pocas zakroku som takmer nic necitila (iba tlak sem tam). Urcite sa sem vratim a nabuduce uz bez placu 😉 velmi velmi dakujem za skvely pristup a za rychle vybavenie!
Marek TuzincinMarek Tuzincin
13:15 17 Apr 23
Veľmi ochotný a priateľský personál. Pán doktor mi poradil podľa môjho názoru podľa najlepšieho svedomia a vedomia, keďže mi odporučil návštevu ortodoncie, ktorú ani nemajú na klinike a teda určite sa nesnažia za každú cenu spraviť zákrok, ktorý nepovažujú za najlepšie riešenie.
Jan KocnarJan Kocnar
18:39 15 Feb 23
Dental Centrum som navštívil s bolesťou osmicky, kvôli ktorej som nemohol už ani spat. Objednal som sa cez internet a o pár hodín som už sedel v kresle. Popísal som ťažkosti, nasledoval rýchly RTG a zub išiel von. Všetko vidíte pred sebou na obrazovke. Pan doktor Bódi mi počas celého vysetrenia vysvetľoval čo sa bude diat - špeciálne jemu dakujem! Všetko prebehlo bez bolesti. Motivovaný na ďalšiu návštevu vrelo odporúčam, príjemný personál, skvele vybavenie, vsetko na jednotku 👍
Sabína BuríkováSabína Buríková
18:50 29 Dec 22
Odporúčam všetkým, ktorý majú strach zo zubára. Naozaj milý, ľudský prístup a ceny sú tiež prijateľné. Určite sa tam veľmi rada vrátim ( a to mám panický strach zo zubarov). Ďakujem obzvlášť pánovi doktorovi Novákovi za jeho prístup a pomoc.
AndrejAndrej
11:46 09 Dec 22
Potreboval som narýchlo opraviť zub, tak som pogooglil, zavolal sem a dostal rýchly termín (môj zubár mal všetko obsadené na najbližšie 3 mesiace). Krásne moderné priestory, recepcia, high tech zariadeniela a najmä profesionalita aj s podaním ruky. Pripravte si peňaženku, tu sa na poisťovňu nerobí.
Dominika TóthováDominika Tóthová
13:09 19 Nov 22
Endodencia úplne bezbolestná, veľmi pekne ďakujem za odborný a profesionálny prístup p. Nováka.Napriek komplikovanému zákroku, doteraz moja najpríjemnejšia návšteva zubárske ambulancie.
Anna FulierováAnna Fulierová
17:08 26 Oct 22
Do Dental Centrum Nivy chodím už niekoľko rokov. O moje zuby sa vždy kvalitne postarali bývalá skvelá pani doktorka Bordašová a skvelý pan doktor Novák, ktorý mi robil kvalitny zubny mostik a ja sa tak môžem usmievať. Viem,že keď mám akýkoľvek problém alebo bolesť zubov,mozem sa na nich kedykoľvek obrátiť. K inému zubárovi by som už nešla.
Peter BaraníkPeter Baraník
18:34 13 Oct 22
Bol som trhať zub. Všetko prebehlo v poriadku, pán doktor bol profesionálny. Vybavili ma naozaj za 15 minút, ani som poriadne nečakal. Zákrok bezbolestný, mesiac aj niečo po zákroku nemám žiadne problémy takže odporúčam
js_loader