Spokojnosť našich pacientov

Náš tím

MDDr. Tomáš Novák
Zubný lekár

Promoval som v roku 2010 na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. Po škole som zbieral skúsenosti v zubnej praxi Primadent v Čadci a súčasne som 2-3krát do týždňa slúžil na zubnej pohotovosti v Žiline. V septembri 2011 som otvoril vlastnú ordináciu v Žiline a v roku 2015 som prevzal vedenie ordinácií Dental Studio v Bratislave.
Už počas školy som sa zaoberal vedecko-výskumnou činnosťou v oblasti využití Laserov v stomatológii. Svoju prácu som prednášal na Študentskej vedeckej konferencii a na dentálnom kongrese InDent v Ostrave. Ďalej som už ako lekár prednášal pre svojich kolegov na témy „Komplikácie v endodoncii“ a „Nepriame kompozitné náhrady“.

MDDr. Viktor Bódi
Zubný lekár

Štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave som ukončil v roku 2020. Počas štúdia som absolvoval polročnú stáž v Olomouci. Dva roky som pracoval na súkromnej zubnej klinike v Ostrave a zároveň chodil pracovať na zubnú pohotovosť, kde som zbieral cenné skúsenosti. Popri škole som bol aj školiteľom osvetového programu zameraného na dôležitosť prevencie v starostlivosti o zuby a ďasná. Preto okrem kvalitného ošetrenia je pre mňa dôležité, aby pacient vedel ako predchádzať novým problémom dobrou ústnou hygienou.

MDDr. Daniel Rojik
Zubný lekár

Štúdium zubného lekárstva som absolvoval na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci. Počas štúdia a po ňom, som absolvoval viacero odborných teoretických ako aj praktických kurzov u slovenských, no najmä českých uznávaných odborníkov. Po škole som získaval zručnosti v praxi, ktorá prikladala dôraz na mikroskopickú stomatológiu.

Najnovšie som pracoval v praxi v meste pod Tatrami, kde som sa mohol rozvíjať v dentoalveolárnej chirurgii pod vedením skúseného odborníka.Venujem sa prioritne konzervačnej stomatológii, mikroskopickej endodoncii a základným chirurgickým výkonom, ako je napríklad aj extrakcia neprerezaných zubov múdrosti.Kladiem dôraz na kvalitu, profesionalitu ošetrenia a maximálnu spokojnosť pacienta.

MDDr. Michal Polivka
Zubný lekár

Štúdium zubného lekárstva som ukončil na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. Vo svojej doterajšej praxi som sa venoval celému spektru stomatologických výkonov, obzvlášť sa však špecializujem na ošetrenie koreňových kanálikov. Pravidelne sa zúčastňujem na odborných kurzoch a stážach, a poznatky ktoré nadobudnem s radosťou využívam pri svojej práci. Mimo ambulanciu prednášam na lekárskej fakulte a rôznych stomatologických podujatiach. Milujem cestovanie a vo voľnom čase si rád zašportujem alebo prečítam dobrú knihu.

Bc. Eva Nováková
Dentálna hygienistka

Vyštudovala som Strednú zdravotnícku školu v Trenčíne a následne v roku 2015 dokončila kurz Dentálnej prevencie vedený doc. MUDr. Evou Kovaľovou v Prešove. Bakalárske štúdium dentálnej hygieny som ukončila na Zdravotníckej fakulte v Prešove v roku 2020. Následne som začala pracovať ako školiteľka pre západné Slovensko najnovších postupov a poznatkov dentálnej hygieny firmy EMS. V Dental Centrum NIVY pracujem od jeho založenia v januári 2015. Náplňou mojej práce je starostlivosť o Vaše zuby a ďasná. Pomáham pacientom pri liečbe zápalu ďasien a parodontózy, zbavím Vás zubného kameňa a pigmentácií, ktoré sa usádzajú na zuboch. Naučím Vás ako sa správne starať o svoje zuby a ďasná tak, aby ste si mohli užívať svoj chrup celý život.

Bc. Barbora Hospodárová
Dentálna hygienistka

Na Zdravotníckej fakulte v Prešove som vyštudovala odbor Dentálnej hygieny. Okrem toho, že mám tie najnovšie poznatky v danom obore, sa zúčastňujem na rôznych vzdelávacích kurzoch, vďaka ktorým sa postarám čo najlepšie o vaše ústne zdravie. Taktiež som absolvovala praktické školenie najnovšieho postupu ošetrovania Guided Biofilm Therapy, ktoré je už dlhé roky na našej klinike neoddeliteľnou súčasťou. Ponúkame Vám bezbolestné a kvalitné ošetrenie. Mojou úlohou nie je len dokonale vyčistiť vaše zuby, ale taktiež sa individuálnym prístupom venujem pacientom trpiacich parodontitídou. Z estetického hľadiska sa zameriavam na bielenie zubov, vďaka čomu vám vyčarím ten najkrajší úsmev.

Pred a po

Snívate nad úsmevom, za ktorý sa nebudete hanbiť, a ktorý vám dodá sebavedomie? Objednajte sa na vyšetrenie k našim špecialistom a žite naplno bez prekážok.