Zubné korunky CEREC

Krásny úsmev je niečo, po čom túži azda každý z nás. Tvorí našu osobnosť a je to jednou z vecí, ktorú si na nás ľudia všímajú. Prečo si teda nedať na ňom záležať? Riešením môžu byť zubné korunky CEREC, ktoré využívajú švajčiarsku technológiu CEREC. Tá vytvára celokeramické zubné náhrady na počkanie.

Stalo sa vám, že ste vplyvom nesprávnej ústnej hygieny alebo nešťastnou náhodou prišli o zub? Nemusíte smútiť, úsmev vám vieme vrátiť už po jednom stretnutí.

Ako vám na počkanie vytvoriť dokonalý úsmev?

Tento variant zubných náhrad pozná väčšina pacientov. Ide o typ zubnej náhrady, ktorú si môžete z úst vyberať a opätovne do nich vkladať.

  • Krok 1

    Počas vyšetrenia sa v prvej fáze pristupuje k vytvoreniu digitálneho odtlačku zuba. Ide o bezbolestný zákrok, ktorý sa vykonáva prostredníctvom 3D skenera. Jednoduché, bezbolestné a rýchle skenovanie nahrádza v mnohých prípadoch klasický nepríjemný odtlačok.

  • Krok 2

    Snímok, ktorý sme získali prostredníctvom 3D skenera putuje do tzv. 3D softvéru, v ktorom sa navrhne budúca zubná náhrada. Výhodou CEREC zubných náhrad je maximálna presnosť. Zubná náhrada je vytvorená tak, aby neprekážala susedným zubom a nespôsobovala tak pacientovi nadbytočný tlak a bolesť.

  • Krok 3

    Akonáhle sa v 3D softvéri navrhne nová zubná náhrada, putuje do frézy, ktorá je určená na výrobu samotnej zubnej náhrady. Tá sa frézuje zo špeciálneho keramického bločku. Celé frézovanie netrvá viac ako 15 minút a je hotové skôr ako si dopijete kávu v čakárni. Po vyfrézovaní sa prihliada aj na tie najmenšie detaily. Zubná náhrada nemôže byť dokonalá len po technickej ale aj estetickej stránke. Musí byť zvolený správny odtieň tak, aby sedel k susedným zubom. Náhradu vyleštíme do najvyššieho lesku aby sa na nej nezachytávali zvyšky jedla a povlaky. Po kontrole je pacientovi zubná náhrada pevne nacementovaná do úst tak, aby sa opäť mohol usmievať.)

Prečo práve technológia CEREC?

Klasické zubné náhrady sú v množstve prípadov tvorené z amalgámových výplní, kovových koruniek, ktoré môžu nepriaznivo vplývať na ľudské zdravie. V tomto prípade odporúčame vyhotovenie zubnej náhrady prostredníctvom technológie CEREC, ktorá používa bio-kompatibilnú keramiku pri ktorej nehrozia nežiadúce reakcie vášho organizmu a imunity.

Vyberte si spôsob objednania termínu

Telefonicky

Odoslanie formuláru

  • Vyplňte a odošlite formulár a my vás budeme kontaktovať

Pacientmi najlepšie hodnotená zubná ambulancia v Bratislave

Jan KocnarJan Kocnar
18:39 15 Feb 23
Dental Centrum som navštívil s bolesťou osmicky, kvôli ktorej som nemohol už ani spat. Objednal som sa cez internet a o pár hodín som už sedel v kresle. Popísal som ťažkosti, nasledoval rýchly RTG a zub išiel von. Všetko vidíte pred sebou na obrazovke. Pan doktor Bódi mi počas celého vysetrenia vysvetľoval čo sa bude diat - špeciálne jemu dakujem! Všetko prebehlo bez bolesti. Motivovaný na ďalšiu návštevu vrelo odporúčam, príjemný personál, skvele vybavenie, vsetko na jednotku 👍
Sabína BuríkováSabína Buríková
18:50 29 Dec 22
Odporúčam všetkým, ktorý majú strach zo zubára. Naozaj milý, ľudský prístup a ceny sú tiež prijateľné. Určite sa tam veľmi rada vrátim ( a to mám panický strach zo zubarov). Ďakujem obzvlášť pánovi doktorovi Novákovi za jeho prístup a pomoc.
AndrejAndrej
11:46 09 Dec 22
Potreboval som narýchlo opraviť zub, tak som pogooglil, zavolal sem a dostal rýchly termín (môj zubár mal všetko obsadené na najbližšie 3 mesiace). Krásne moderné priestory, recepcia, high tech zariadeniela a najmä profesionalita aj s podaním ruky. Pripravte si peňaženku, tu sa na poisťovňu nerobí.
Dominika TóthováDominika Tóthová
13:09 19 Nov 22
Endodencia úplne bezbolestná, veľmi pekne ďakujem za odborný a profesionálny prístup p. Nováka.Napriek komplikovanému zákroku, doteraz moja najpríjemnejšia návšteva zubárske ambulancie.
Anna FulierováAnna Fulierová
17:08 26 Oct 22
Do Dental Centrum Nivy chodím už niekoľko rokov. O moje zuby sa vždy kvalitne postarali bývalá skvelá pani doktorka Bordašová a skvelý pan doktor Novák, ktorý mi robil kvalitny zubny mostik a ja sa tak môžem usmievať. Viem,že keď mám akýkoľvek problém alebo bolesť zubov,mozem sa na nich kedykoľvek obrátiť. K inému zubárovi by som už nešla.
Peter BaraníkPeter Baraník
18:34 13 Oct 22
Bol som trhať zub. Všetko prebehlo v poriadku, pán doktor bol profesionálny. Vybavili ma naozaj za 15 minút, ani som poriadne nečakal. Zákrok bezbolestný, mesiac aj niečo po zákroku nemám žiadne problémy takže odporúčam
js_loader