Vstupné vyšetrenie

Už od nepamäti majú mnohí ľudia neodškriepiteľný strach zo zubných lekárov. V našej klinike sa snažíme o to, aby tento strach z ľudí postupne opadol a aby sa opäť začali usmievať.

Ak sa rozhodnete pre vstupné vyšetrenie, zveríte sa do rúk profesionálov a odborníkov. Radi vás privítame na našom vstupnom vyšetrení.

Nepremeškajte!

Akcia platí do 31.5.2023

120€

Iba 60€

(Je potrebné objednať sa vopred)

Vstupné vyšetrenie

Nepremeškajte!

Do 13.3.2023

Zadarmo

120€

(Je potrebné objednať sa vopred)

Už od nepamäti majú mnohí ľudia neodškriepiteľný strach zo zubných lekárov. V našej klinike sa snažíme o to, aby tento strach z ľudí postupne opadol a aby sa opäť začali usmievať!

Ak sa rozhodnete, že sa chcete zveriť do rúk profesionálov a odborníkov, radi vás privítame na našom vstupnom vyšetrení.

Preventívna prehliadka u zubára | Dental Centrum NIVY

Priebeh vstupného vyšetrenia

  1. Ako prvé je pre nás dôležité dôkladné spoznanie vášho zdravotného stavu. Naši zubní lekári si s vami prejdú niekoľko zásadných otázok týkajúcich sa vášho zdravia. Môžeme sem zaradiť otázky týkajúce sa napríklad fajčenia, alergií či užívania liekov. Podstatné je nezatajiť žiadne skutočnosti, nakoľko môžu môžu ohroziť vaše zdravie. Vstupné vyšetrenie je z pohľadu liečby podstatnou časťou.

  2. Po zisťovaní vašej anamnézy pokračuje zubný lekár s extraorálnym a intraorálnym vyšetrením. Nie je to nič, čoho by sa mal pacient obávať. Náš priateľský a odborný kolektív pristupuje ku všetkým pacientom vždy s dobrou náladou a radi vám vysvetlia všetko, čo vás nie len pri vstupnej prehliadke zaujíma. Pohodlne si vás usadia do kresla a začnú s prehliadkou lymfatických uzlín, svalov či spánkovo-čeľustného kĺbu. Nasleduje vyšetrenie ústnej dutiny. Do tejto kategórie nepatrí len klasické vyšetrenie chrupu, ale aj dôkladná prehliadka mäkkých tkanív, parodontu, vyšetrenie medzičeľustných vzťahov či aktuálny stav zubnej náhrady.

  3. Bez čoho sa nezaobíde vstupné vyšetrenie? No predsa bez RTG snímok! Ide o bezbolestné vyšetrenie, ktoré v mnohých prípadoch odhalí skryté problémy.

  4. Posledným krokom vstupnej prehliadky je návrh ošetrenia a cenový návrh. Ak lekár zistí počas vyšetrenia nejaké problémy, upovedomí pacienta o možných rizikách a navrhne na mieru plán liečby. Vopred sa stanoví odhadovaná cena a vyberie sa pre pacienta vhodný termín v závislosti od závažnosti problému.


Zverte sa do rúk odborníkov, ktorí sa postarajú o váš zdravý a krásny úsmev.

Vyberte si spôsob objednania termínu

Online rezervačný systém

  • Vyberte a zarezervujte si svoj termín hneď teraz

Telefonicky

Odoslanie formuláru

  • Vyplňte a odošlite formulár a my vás budeme kontaktovať

Pacientmi najlepšie hodnotená zubná ambulancia v Bratislave

Laura PartikovaLaura Partikova
13:05 25 May 23
Mam panicky strach zo zubarov (kvoli zlej skusenosti z detstva) cize do kliniky na odstranenie spodnej osmicky som prisla s placom. Dievcata na recepcii boli velmi mile, takisto pan Dr. Novák bol skvely. Vysvetlil mi zakrok, pichol mi injekciu (z ktorej som mala takisto strach) uplne bez bolesti a osmicka bola vonku do 20 minut. Pocas zakroku som takmer nic necitila (iba tlak sem tam). Urcite sa sem vratim a nabuduce uz bez placu 😉 velmi velmi dakujem za skvely pristup a za rychle vybavenie!
Marek TuzincinMarek Tuzincin
13:15 17 Apr 23
Veľmi ochotný a priateľský personál. Pán doktor mi poradil podľa môjho názoru podľa najlepšieho svedomia a vedomia, keďže mi odporučil návštevu ortodoncie, ktorú ani nemajú na klinike a teda určite sa nesnažia za každú cenu spraviť zákrok, ktorý nepovažujú za najlepšie riešenie.
Jan KocnarJan Kocnar
18:39 15 Feb 23
Dental Centrum som navštívil s bolesťou osmicky, kvôli ktorej som nemohol už ani spat. Objednal som sa cez internet a o pár hodín som už sedel v kresle. Popísal som ťažkosti, nasledoval rýchly RTG a zub išiel von. Všetko vidíte pred sebou na obrazovke. Pan doktor Bódi mi počas celého vysetrenia vysvetľoval čo sa bude diat - špeciálne jemu dakujem! Všetko prebehlo bez bolesti. Motivovaný na ďalšiu návštevu vrelo odporúčam, príjemný personál, skvele vybavenie, vsetko na jednotku 👍
Sabína BuríkováSabína Buríková
18:50 29 Dec 22
Odporúčam všetkým, ktorý majú strach zo zubára. Naozaj milý, ľudský prístup a ceny sú tiež prijateľné. Určite sa tam veľmi rada vrátim ( a to mám panický strach zo zubarov). Ďakujem obzvlášť pánovi doktorovi Novákovi za jeho prístup a pomoc.
AndrejAndrej
11:46 09 Dec 22
Potreboval som narýchlo opraviť zub, tak som pogooglil, zavolal sem a dostal rýchly termín (môj zubár mal všetko obsadené na najbližšie 3 mesiace). Krásne moderné priestory, recepcia, high tech zariadeniela a najmä profesionalita aj s podaním ruky. Pripravte si peňaženku, tu sa na poisťovňu nerobí.
Dominika TóthováDominika Tóthová
13:09 19 Nov 22
Endodencia úplne bezbolestná, veľmi pekne ďakujem za odborný a profesionálny prístup p. Nováka.Napriek komplikovanému zákroku, doteraz moja najpríjemnejšia návšteva zubárske ambulancie.
Anna FulierováAnna Fulierová
17:08 26 Oct 22
Do Dental Centrum Nivy chodím už niekoľko rokov. O moje zuby sa vždy kvalitne postarali bývalá skvelá pani doktorka Bordašová a skvelý pan doktor Novák, ktorý mi robil kvalitny zubny mostik a ja sa tak môžem usmievať. Viem,že keď mám akýkoľvek problém alebo bolesť zubov,mozem sa na nich kedykoľvek obrátiť. K inému zubárovi by som už nešla.
Peter BaraníkPeter Baraník
18:34 13 Oct 22
Bol som trhať zub. Všetko prebehlo v poriadku, pán doktor bol profesionálny. Vybavili ma naozaj za 15 minút, ani som poriadne nečakal. Zákrok bezbolestný, mesiac aj niečo po zákroku nemám žiadne problémy takže odporúčam
js_loader