Vstupné vyšetrenie

Už od nepamäti majú mnohí ľudia neodškriepiteľný strach zo zubných lekárov. V našej klinike sa snažíme o to, aby tento strach z ľudí postupne opadol a aby sa opäť začali usmievať!

Ak sa rozhodnete, že sa chcete zveriť do rúk profesionálov a odborníkov, radi vás privítame na našom vstupnom vyšetrení.

Priebeh vstupného vyšetrenia:

  1. Ako prvé je pre nás dôležité dôkladné spoznanie vášho zdravotného stavu. Naši zubní lekári si s vami prejdú niekoľko zásadných otázok týkajúcich sa vášho zdravia. Môžeme sem zaradiť otázky týkajúce sa napríklad fajčenia, alergií či užívania liekov. Podstatné je nezatajiť žiadne skutočnosti, nakoľko môžu môžu ohroziť vaše zdravie!

  2. Po zisťovaní vašej anamnézy pokračuje zubný lekár s extraorálnym a intraorálnym vyšetrením. Nie je to nič, čoho by sa mal pacient obávať. Náš priateľský a odborný kolektív pristupuje ku všetkým pacientom vždy s dobrou náladou a radi vám vysvetlia všetko, čo vás nie len pri vstupnej prehliadke zaujíma. Pohodlne si vás usadia do kresla a začnú s prehliadkou lymfatických uzlín, svalov či spánkovo-čeľustného kĺbu. Nasleduje vyšetrenie ústnej dutiny. Do tejto kategórie nepatrí len klasické vyšetrenie chrupu, ale aj dôkladná prehliadka mäkkých tkanív, parodontu, vyšetrenie medzičeľustných vzťahov či aktuálny stav zubnej náhrady.

  3. Bez čoho sa nezaobíde vstupná lekárska prehliadka? No predsa bez RTG snímok! Ide o bezbolestné vyšetrenie, ktoré v mnohých prípadoch odhalí skryté problémy.

  4. Posledným krokom vstupnej prehliadky je návrh ošetrenia a cenový návrh. Ak lekár zistí počas vyšetrenia nejaké problémy, upovedomí pacienta o možných rizikách a navrhne na mieru plán liečby. Vopred sa stanoví odhadovaná cena a vyberie sa pre pacienta vhodný termín v závislosti od závažnosti problému.

Zverte sa do rúk odborníkov, ktorí sa postarajú o váš zdravý a krásny úsmev!

Vyberte si spôsob objednania termínu

Online rezervačný systém

  • Vyberte a zarezervujte si svoj termín hneď teraz

Telefonicky

Odoslanie formuláru

  • Vyplňte a odošlite formulár a my vás budeme kontaktovať

Spokojnosť našich pacientov