Zubné fazety

Túžite po ukážkovom úsmeve, ktorý vám dodá sebavedomie? Nemusíte podstupovať ťažké chirurgické zákroky, po ktorých nasleduje dlhá doba liečenia.

Ako to funguje?

Riešením vášho úsmevu môžu byť zubné fazety, ktoré sú vyrábané z kompozitného alebo keramického materiálu a špeciálnym spôsobom sa lepia na prednú časť zuba, ktorá sa jemne obrúsi. V prípade, že zub už nie je možné ošetriť pomocou fazety, nakoľko prebehla rozsiahla deštrukcia zuba, používame zubné korunky. Tie sa vytvárajú podľa tvaru a farby pôvodného zuba, a tak ich ani len nerozoznáte od originálneho!

Kontraindikácie

Nedostatok skloviny – v tomto prípade nie je možné vytvorenie fazety.

Len 2 návštevy u nás a vy budete mať opäť krásny úsmev!

Fazety na zuby môžeme považovať za bezbolestné riešenie, ktoré vám obnoví váš úsmev. Ako prebieha toto ošetrenie? Stačia na to len dve návštevy!

  • Prvá návšteva

    Počas prvej návštevy si zubný lekár s pacientom prejde celý priebeh ošetrenia od brúsenia zubov až po samotné nasadenie fazety. Záleží nám na tom, aby naši pacienti boli informovaní o celom priebehu ošetrenia, ktoré idú podstúpiť. Po konzultácii prichádza na rad výber odtieňa fazety a brúsenie zubov. Brúsenie prebieha v lokálnej anestézii, a tak sa pacient nemusí obávať žiadnej bolesti. Následne sa vyrobí odtlačok, ktorý slúži na presné vytvorenie vášho nového úsmevu. Po zhotovení sa odošle do laboratória, v ktorom vytvoria fazetu presne na mieru! Pacient sa nemusí báť, že počas tejto doby zostane len s obrúsenými zubami. Na počkanie sa vytvorí dočasná zubná fazeta, ktorá ochráni zuby do nasadenia trvalej zubnej fazety.

  • Druhá návšteva

    Súčasťou tejto návštevy už nie je žiadne brúsenie ani zložitejšie vyšetrenie. Vyskúša sa, či sedí novovytvorená trvalá fazeta a ak je všetko v poriadku, tak pacienta delí už len krok od vysnívaného úsmevu. Na to, aby sa mohla fazeta nasadiť na zbrúsené zuby je potrebné na ne aplikovať zubný cement, ktorý zabezpečí, že fazeta bude držať na svojom mieste. 


Tak a je to tu! Len dve návštevy na našej klinike vás delia od krásneho úsmevu, o ktorom ste snívali.

Vyberte si spôsob objednania termínu

Telefonicky

Odoslanie formuláru

  • Vyplňte a odošlite formulár a my vás budeme kontaktovať

Spokojnosť našich pacientov