Zubné fazety

Túžite po ukážkovom úsmeve, ktorý vám dodá sebavedomie? Nemusíte podstupovať ťažké chirurgické zákroky, po ktorých nasleduje dlhá doba liečenia. Riešením sú zubné fazety.

Zubné fazety - ako to funguje?

Riešením vášho úsmevu môžu byť zubné fazety, ktoré sú vyrábané z kompozitného alebo keramického materiálu a špeciálnym spôsobom sa lepia na prednú časť zuba, ktorá sa jemne obrúsi. V prípade, že zub už nie je možné ošetriť pomocou fazety, nakoľko prebehla rozsiahla deštrukcia zuba, používame zubné korunky. Tie sa vytvárajú podľa tvaru a farby pôvodného zuba, a tak ich ani len nerozoznáte od originálneho!

Kontraindikácie

Nedostatok skloviny – v tomto prípade nie je možné vytvorenie fazety.

Len 2 návštevy u nás a vy budete mať opäť krásny úsmev

Fazety na zuby môžeme považovať za bezbolestné riešenie, ktoré vám obnoví váš úsmev. Ako prebieha toto ošetrenie? Stačia na to len dve návštevy.

  • Prvá návšteva

    Počas prvej návštevy si zubný lekár s pacientom prejde celý priebeh ošetrenia od brúsenia zubov až po samotné nasadenie fazety. Záleží nám na tom, aby naši pacienti boli informovaní o celom priebehu ošetrenia, ktoré idú podstúpiť. Po konzultácii prichádza na rad výber odtieňa fazety a brúsenie zubov. Brúsenie prebieha v lokálnej anestézii, a tak sa pacient nemusí obávať žiadnej bolesti. Následne sa vyrobí odtlačok, ktorý slúži na presné vytvorenie vášho nového úsmevu. Po zhotovení sa odošle do laboratória, v ktorom vytvoria fazetu presne na mieru! Pacient sa nemusí báť, že počas tejto doby zostane len s obrúsenými zubami. Na počkanie sa vytvorí dočasná zubná fazeta, ktorá ochráni zuby do nasadenia trvalej zubnej fazety.

  • Druhá návšteva

    Súčasťou tejto návštevy už nie je žiadne brúsenie ani zložitejšie vyšetrenie. Vyskúša sa, či sedí novovytvorená trvalá fazeta a ak je všetko v poriadku, tak pacienta delí už len krok od vysnívaného úsmevu. Na to, aby sa mohla fazeta nasadiť na zbrúsené zuby je potrebné na ne aplikovať zubný cement, ktorý zabezpečí, že fazeta bude držať na svojom mieste. 

Tak a je to tu. Len dve návštevy na našej klinike vás delia od krásneho úsmevu, o ktorom ste snívali.

Vyberte si spôsob objednania termínu

Telefonicky

Odoslanie formuláru

  • Vyplňte a odošlite formulár a my vás budeme kontaktovať

Pacientmi najlepšie hodnotená zubná ambulancia v Bratislave

Laura PartikovaLaura Partikova
13:05 25 May 23
Mam panicky strach zo zubarov (kvoli zlej skusenosti z detstva) cize do kliniky na odstranenie spodnej osmicky som prisla s placom. Dievcata na recepcii boli velmi mile, takisto pan Dr. Novák bol skvely. Vysvetlil mi zakrok, pichol mi injekciu (z ktorej som mala takisto strach) uplne bez bolesti a osmicka bola vonku do 20 minut. Pocas zakroku som takmer nic necitila (iba tlak sem tam). Urcite sa sem vratim a nabuduce uz bez placu 😉 velmi velmi dakujem za skvely pristup a za rychle vybavenie!
Marek TuzincinMarek Tuzincin
13:15 17 Apr 23
Veľmi ochotný a priateľský personál. Pán doktor mi poradil podľa môjho názoru podľa najlepšieho svedomia a vedomia, keďže mi odporučil návštevu ortodoncie, ktorú ani nemajú na klinike a teda určite sa nesnažia za každú cenu spraviť zákrok, ktorý nepovažujú za najlepšie riešenie.
Jan KocnarJan Kocnar
18:39 15 Feb 23
Dental Centrum som navštívil s bolesťou osmicky, kvôli ktorej som nemohol už ani spat. Objednal som sa cez internet a o pár hodín som už sedel v kresle. Popísal som ťažkosti, nasledoval rýchly RTG a zub išiel von. Všetko vidíte pred sebou na obrazovke. Pan doktor Bódi mi počas celého vysetrenia vysvetľoval čo sa bude diat - špeciálne jemu dakujem! Všetko prebehlo bez bolesti. Motivovaný na ďalšiu návštevu vrelo odporúčam, príjemný personál, skvele vybavenie, vsetko na jednotku 👍
Sabína BuríkováSabína Buríková
18:50 29 Dec 22
Odporúčam všetkým, ktorý majú strach zo zubára. Naozaj milý, ľudský prístup a ceny sú tiež prijateľné. Určite sa tam veľmi rada vrátim ( a to mám panický strach zo zubarov). Ďakujem obzvlášť pánovi doktorovi Novákovi za jeho prístup a pomoc.
AndrejAndrej
11:46 09 Dec 22
Potreboval som narýchlo opraviť zub, tak som pogooglil, zavolal sem a dostal rýchly termín (môj zubár mal všetko obsadené na najbližšie 3 mesiace). Krásne moderné priestory, recepcia, high tech zariadeniela a najmä profesionalita aj s podaním ruky. Pripravte si peňaženku, tu sa na poisťovňu nerobí.
Dominika TóthováDominika Tóthová
13:09 19 Nov 22
Endodencia úplne bezbolestná, veľmi pekne ďakujem za odborný a profesionálny prístup p. Nováka.Napriek komplikovanému zákroku, doteraz moja najpríjemnejšia návšteva zubárske ambulancie.
Anna FulierováAnna Fulierová
17:08 26 Oct 22
Do Dental Centrum Nivy chodím už niekoľko rokov. O moje zuby sa vždy kvalitne postarali bývalá skvelá pani doktorka Bordašová a skvelý pan doktor Novák, ktorý mi robil kvalitny zubny mostik a ja sa tak môžem usmievať. Viem,že keď mám akýkoľvek problém alebo bolesť zubov,mozem sa na nich kedykoľvek obrátiť. K inému zubárovi by som už nešla.
Peter BaraníkPeter Baraník
18:34 13 Oct 22
Bol som trhať zub. Všetko prebehlo v poriadku, pán doktor bol profesionálny. Vybavili ma naozaj za 15 minút, ani som poriadne nečakal. Zákrok bezbolestný, mesiac aj niečo po zákroku nemám žiadne problémy takže odporúčam
js_loader